O Lab Pharma

Firma Lab Pharma powstała w 2010 roku. Zajmujemy się dystrybucją najwyższej jakości produktów kosmetycznych i suplementów diety.  Od samego początku swojej działalności przywiązujemy ogromną uwagę do jakości dystrybuowanych przez nas produktów. Dbając o swoją renomę, a także w trosce o zadowolenie stale poszerzającego się grona naszych klientów podejmujemy współpracę jedynie z rzetelnymi i godnymi zaufania producentami. Sprawdzeni dostawcy i ciągłe prace nad doskonaleniem naszych usług są gwarantem bezpieczeństwa i skuteczności proponowanych przez nas kosmetyków.

 

W trosce o zdrowie naszych klientów oraz środowisko naturalne coraz częściej posiadamy w sprzedaży kosmetyki zawierające naturalne składniki. Farby bez amoniaku są o wiele zdrowsze i przede wszystkim bezpieczniejsze w użytku. Nawiązując współpracę z Biokap, polegającą na dystrybucji nowoczesnej i naturalnej linii farb Delicato byliśmy pewni, że nasi klienci otrzymają skuteczny, bezpieczny i naturalny kosmetyk do trwałej koloryzacji włosów. Zadowolenie klientów jest dowodem na słuszność tego przekonania.

 

Zdrowe farby do włosów okazały się prawdziwym hitem branży kosmetycznej. Jako dystrybutor farb Biokap Delicato zaręczamy, że farby apteczne tego producenta są naprawę najlepszym sposobem na uzyskanie pięknego, głębokiego i trwałego koloru bez konieczności narażania swojego zdrowia czy uszkadzania włosów.

 

Farby apteczne Biokap Delicato spełniają nasze wygórowane wymagania. Po pierwsze żaden kosmetyk nie był testowany na zwierzętach. Preparaty są natomiast wnikliwie przebadane dermatologicznie.

 

O nas

Lab Pharma powstała w 2010 roku. Jesteśmy dystrybutorem naturalnych farb i kosmetyków do pielęgnacji włosów Biokap.

W naszej ofercie znajdują się także produkty do pielęgnacji twarzy i ciała nie zawierające szkodliwych substancji chemicznych.

Kontakt

Siedziba firmy

Lab Pharma
Ul. Pl. Czerwca 1976 nr 2 lok.203
02-495 Warszawa

Kontakt

T: +48 22 644 50 57
E: biuro@labpharma.pl

Formularz
Copyright © 2015 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl