Składniki

Olejek arganowy

Olejek arganowy to znana od wieków naturalna substancja nawilżająca. Olejek arganowy ułatwia rozczesywanie włosów i nadaje im blasku. Dzięki swojej oleistej konsystencji dogłębnie wnika w strukturę włosa, znacząco poprawiając jej kondycję. Sprawia to, że włosy stają się nawilżone i odżywione, a także łatwiejsze w ułożeniu. Olejek świetnie radzi sobie też z rozdwojonymi końcówkami.


Wyciąg z wierzby

Wyciąg z wierzby stosowany jest w farmaceutyce od dawna. Ma doskonałe właściwości przeciwzapalne i przeciwgrzybiczne. W kosmetologii stosowany jest do produkcji preparatów pielęgnujących włosy i skórę, w tym też skórę głowy. Wyciąg z wierzby sprawdza się przy problemach z przetłuszczaniem włosów. Doskonale reguluje gospodarkę wodną we włosach i skórze.


Liofilowe kwasy owocowe

Kwasy owocowe w postaci liofilowanej są bardzo dobrze przyswajane przez włosy. Charakteryzują się także właściwościami przeciwalergicznymi. Sprawia to, że ryzyko wystąpienia uczulenia jest znacznie mniejsze. Kwasy owocowe uwalniane są wolno i wybiórczo – ochroną obejmowane są szczególnie te fragmenty skóry głowy, które są najbardziej narażone na podrażnienia czy uczulenia. Po wniknięciu głęboko we włosy, tworzą one powłokę ochronną.


Proteiny roślinne

Proteiny roślinne zawierają dużo wartości odżywczych i witamin. Są one uzyskiwane roślin takich jak owies, pszenica, soja czy ryż. Wnikają głęboko we włosy odbudowując ich zniszczoną strukturę, nadając blasku i zwiększając ich wytrzymałość. Dzięki zawartości protein roślinnych w farbach, podczas koloryzacji włosy i skóra głowy są chronione przed działaniem substancji koloryzujących.

O nas

Lab Pharma powstała w 2010 roku. Jesteśmy dystrybutorem naturalnych farb i kosmetyków do pielęgnacji włosów Biokap.

W naszej ofercie znajdują się także produkty do pielęgnacji twarzy i ciała nie zawierające szkodliwych substancji chemicznych.

Kontakt

Siedziba firmy

Lab Pharma
Ul. Pl. Czerwca 1976 nr 2 lok.203
02-495 Warszawa

Kontakt

T: +48 22 644 50 57
E: biuro@labpharma.pl

Formularz
Copyright © 2015 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl