Czym jest Biokap Delicato?

Linia farb do trwałej koloryzacji Delicato jest ukłonem firmy Bios Line w stronę natury. Tworząc liczne naturalne preparaty do pielęgnacji włosów zauważyliśmy, że zminimalizowanie, a czasami wręcz wykluczenie substancji chemicznych z kosmetyków fryzjerskich daje rewelacyjne efekty. Farby apteczne Delicato są jedynymi na rynku farbami do trwałej koloryzacji, których skład w 90% opiera się na składnikach czerpanych z natury. Naszym celem nadrzędnym było stworzenie produktu, który połączyłby koloryzację i pielęgnację w jednym. Po długich badaniach udało nam się tego dokonać!

 

Farby Delicato mogą być stosowane praktycznie przez każdego. Dzięki wykluczeniu ze składu najpopularniejszego składnika syntetycznego – parafenylenodiaminy (PPD) ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest dużo mniejsze. Wiele składników farb Delicato, takich jak olejek arganowy, proteiny owsiane i sojowe, posiada właściwości odżywcze i ochronne.

 

Naturalny skład naszych delikatnych farb do włosów sprawia, że na koloryzację mogą sobie pozwolić nawet kobiety w ciąży czy mamy karmiące piersią. Bezamoniakowa formuła i usunięcie PPD zapewnia pełne lepsze bezpieczeństwo, przy świetnych efektach koloryzacji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do używania farb koloryzujących w tym szczególnym okresie czasu, najlepiej skonsultować się z nami lub ze swoim lekarzem.

 

Częstym powodem, przez który boimy się sięgać po zdrowe farby do włosów oparte na naturalnych składnikach są wątpliwości odnośnie ich skuteczności. Farby Delicato zostały stworzone w oparciu o formułę zawierającą specjalne połączenie barwników do włosów oraz wyselekcjonowane alkohole tłuszczowe, estry i kwasy tłuszczowe. Powoduje to uzyskanie 100% pokrycia siwych włosów, trwałego i wyrazistego koloru bez ryzyka podrażnienia oraz skuteczną ochronę skóry głowy.

Składniki

Dowiedz się więcej o składnikach delikatnych farb do włosów Biokap Delicato

Więcej

Biokap Delicato

Naturalne farby Biokap Delicato. Zobacz naszą paletę kolorów!

Więcej

O Lab Pharma

Poznaj naturalne kosmetyki do twarzy, ciała i włosów od Lab Pharma.

Więcej
O nas

Lab Pharma powstała w 2010 roku. Jesteśmy dystrybutorem naturalnych farb i kosmetyków do pielęgnacji włosów Biokap.

W naszej ofercie znajdują się także produkty do pielęgnacji twarzy i ciała nie zawierające szkodliwych substancji chemicznych.

Kontakt

Siedziba firmy

Lab Pharma
Ul. Pl. Czerwca 1976 nr 2 lok.203
02-495 Warszawa

Kontakt

T: +48 22 644 50 57
E: biuro@labpharma.pl

Formularz
Copyright © 2015 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl