Kto może używać farb Biokap Delicato?

Farby Biokap Delicato powstały z myślą o powszechnym zastosowaniu. Od początku założeniem firmy było stworzenie naturalnej farby, której stosowanie będzie bezpieczne i nieszkodliwe. Efekt taki udało się uzyskać poprzez dodanie naturalnych składników.

 

Dzięki kwasom owocowym, proteinom i wyciągom z roślin farby Biokap są bardziej bezpieczne. Ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest niewielkie. Najczęstszy alergen występujący w większości farb - parafenylenodiaminy (PPD) nie znajduje się w składzie naszych preparatów do koloryzacji. W związku z tym, farby Delicato są szczególnie polecane osobom uczulonym na składniki chemiczne. Mimo to należny wykonać test skórnego przed rozpoczęciem koloryzacji. 

 

Naturalne farbowanie produktami z linii Delicato jest także idealną opcją dla przyszłych mam. Kobietom w ciąży odradza się stosowanie farb o mocnym składzie chemicznym ze względu na ryzyko powikłań. Nasze produkty mają w 90% naturalny skład – farbowanie jest więc bardziej bezpieczne. Polecamy naturalną koloryzację także kobietom karmiącym piersią. Składniki zawarte w farbie Biokap nie wpływają w żaden sposób na pokarm młodej mamy.

 

Farby Delicato polecamy także Paniom, które zmagają się z problemami spowodowanymi przez poprzednie koloryzacje przy użyciu chemicznych preparatów. Suche, zniszczone i słabe włosy? Kolejna chemiczna koloryzacja może tylko pogorszyć ich stan! Naturalne farby Delicato odżywią je, nadadzą im blasku i pozwolą na utrzymanie pięknego, wyrazistego i trwałego koloru.

Składniki

Dowiedz się więcej o składnikach delikatnych farb do włosów Biokap Delicato

Więcej

Biokap Delicato

Naturalne farby Biokap Delicato. Zobacz naszą paletę kolorów!

Więcej

O Lab Pharma

Poznaj naturalne kosmetyki do twarzy, ciała i włosów od Lab Pharma.

Więcej
O nas

Lab Pharma powstała w 2010 roku. Jesteśmy dystrybutorem naturalnych farb i kosmetyków do pielęgnacji włosów Biokap.

W naszej ofercie znajdują się także produkty do pielęgnacji twarzy i ciała nie zawierające szkodliwych substancji chemicznych.

Kontakt

Siedziba firmy

Lab Pharma
Ul. Pl. Czerwca 1976 nr 2 lok.203
02-495 Warszawa

Kontakt

T: +48 22 644 50 57
E: biuro@labpharma.pl

Formularz
Copyright © 2015 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl