Skład

Linia farb do trwałej koloryzacji Biokap Delicato została stworzona z myślą o farbie idealnej – dającej trwałą i piękną koloryzację, a przy tym nie wpływającej niekorzystnie na stan skóry głowy i włosów. Czerpiąc z dobrodziejstw natury postanowiliśmy stworzyć taką mieszankę naturalnych składników, która spełni powyższe wymagania. Po wielu badaniach i próbach udało nam się osiągnąć zamierzony efekt. Dzisiaj każda kobieta może cieszyć się naturalną koloryzacją przy użyciu farby do włosów Biokap Delicato.

 

Produkty z linii Delicato to farby bez amoniaku. Ich skład jest oparty w 90 % na naturalnych składnikach. Ekstrakty z roślin, olejki eteryczne oraz odżywcze składniki, czerpane z naturalnych produktów pozwalają nie tylko na uzyskanie trwałej i pięknej koloryzacji, ale także na ochronę struktury włosa i skóry głowy. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i dużej wiedzy o składnikach naturalnych skomponowaliśmy skład, który pozwala na pokrycie 100 % siwych włosów, bez konieczności działania na włosy silnymi substancjami chemicznymi.

 

10 % składu farby Delicato to składniki syntetyczne. Niestety jak dotąd nie odkryto sposobu na trwałą koloryzację za pomocą 100% naturalnych substancji. Aby trwale pokryć włos kolorem należy go utlenić i wprowadzić barwnik do środka, do czego konieczne są sztuczne składniki. Z kolei dzięki barwnikom możemy również przebierać w kolorach. Filozofia Biokap to color&care, a więc 100% pokrycia siwych włosów i intensywny kolor przy zmniejszeniu ryzyka podrażnień skóry, niszczenia włosów lub alergii. Z naszych mieszanek wyeliminowaliśmy jednak całkowicie takie substancje jak amoniak, parabeny, silikony, SLS, rezorcynę, PEG czy parafenylenodiaminę. 

 

Przy tworzeniu farb Delicato chcieliśmy osiągnąć dwa cele – doskonałe efekty wizualne koloryzacji oraz ochrona skóry głowy i kondycji włosa. Dlatego w naszych mieszankach zastosowaliśmy liczne składniki ochronne i odżywcze, np. proteiny czy olejki roślinne.

Składniki

Dowiedz się więcej o składnikach delikatnych farb do włosów Biokap Delicato

Więcej

Biokap Delicato

Naturalne farby Biokap Delicato. Zobacz naszą paletę kolorów!

Więcej

O Lab Pharma

Poznaj naturalne kosmetyki do twarzy, ciała i włosów od Lab Pharma.

Więcej
O nas

Lab Pharma powstała w 2010 roku. Jesteśmy dystrybutorem naturalnych farb i kosmetyków do pielęgnacji włosów Biokap.

W naszej ofercie znajdują się także produkty do pielęgnacji twarzy i ciała nie zawierające szkodliwych substancji chemicznych.

Kontakt

Siedziba firmy

Lab Pharma
Ul. Pl. Czerwca 1976 nr 2 lok.203
02-495 Warszawa

Kontakt

T: +48 22 644 50 57
E: biuro@labpharma.pl

Formularz
Copyright © 2015 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl